Domů Staré příspěvky VčBTM březen 2010 Neregistrovaní 2010 Regionální přebory 2010 Regionální přebory 2011 Vánoční turnaj 2012 VEBA Cup 2013 Vánoční turnaj 2013 Vánoční turnaj 2015

Příspěvky

Zde je možno zadávat Vaše připomínky a poznatky. Napište nám.

Dne 13. 11. 2011

Jubilanti ve formě

V letošním roce oslavili v nedávných dnech Jaroslav Hrubeš a Antonín Balucha výročí - 70 let. Oba patří v TJ SOKOL Česká Skalice k dlouholetým aktivním hráčům regionálních soutěží stolního tenisu a častým účastníkům veteránských mistrovství Evropy i světa.

Jubilantům blahopřejeme a ať jim to pinká!!!

Vlevo Jarda Hrubeš, vpravo Tonda Balucha

Jubilanti v oddílovém kolektivu

Mládí se prosazuje

Práce s mládeží v oddíle stolního tenisu TJ Sokol Česká Skalice se významně zlepšila po uvedení nové herny do provozu. Skalická mládež hraje okresní a krajské soutěže žáků i dorostu, jezdí na okresní i krajské bodovací turnaje. Posledním úspěchem je vítězství Petry Měšťanové v krajském bodovacím turnaji v Josefově dne 23. 10. 2011.

Blahopřejeme, jen tak dál!!!

Petra s trofejí za vítězství

Text a foto obou příspěvků: Jaroslav Ošťádal

Poslední úpravy: 31. 12. 2015