Regionální přebory 2010

REGIONÁLNÍ PŘEBORY 2010

Dne 7.11.2010 se v České Skalici uskutečnily Regionální přebory stolního tenisu v kategorii dvouhra a čtyřhra mužů a žen.

K přeboru se prezentovalo 34 mužů a 1 žena ze 13 oddílů náchodského regionu.

Přeborníkem regionu s právem startu na Krajských přeborech se stal Martin Ducháč z oddílu TJ Knauf Lipí. Druhé místo obsadil Jan Oláh ze Sokola Česká Skalice. O třetí místo se podělili hráči Antonín Ptáček z TTC Nové Město n. M. a Pavel Bárta z TJ Náchod. (tab. 1-3, tab. 4-6, tab. 7-8, pavouk).

V kategorii čtyřher dominovala dvojice Tomáš Dražinovský ze Sokola Bukovice společně s Karlem Gombarčíkem ml. z oddílu Slovan Broumov, druhé místo obsadila bratrská dvojice Radek a Martin Ducháčovi z TJ Knauf Lipí a Sokola Libchyně, a o třetí místo se podělila dvojice Ondřej Dax a Jiří Svoboda z TJ Jiskra Jaroměř společně s dvojicí Jaromír Hejzlar a Stanislav Bouček také z TJ Jiskra Jaroměř (pavouk).

Soutěž žen se pro nedostatečný počet prezentovaných hráček neuskutečnila (je to veliká škoda). Několik fotografií z přeborů, které pořídil Ing. Karel Staněk

Poděkování za dobrou úroveň patří všem zúčastněným současně s týmem organizátorů vedených vrchním rozhodčím Ing. Karlem Staňkem.