Regionální přebory 2011

REGIONÁLNÍ PŘEBORY 2011

Dne 10. prosince 2011 se v České Skalici opět uskutečnily Regionální přebory stolního tenisu v kategorii dospělých.

Tentokrát se zaprezentovalo pouze 19 mužů do dvouher, 20 mužů do čtyřher a žádná žena !!! z oddílů náchodského regionu. Je to již na pováženou, velice slabá účast mužů a o ženách..., škoda mluvit. Bylo připraveno celkem 8 stolů (4 stoly v herně ST a 4 stoly na velkém sále sokolovny). Příprava na tento vrcholný turnaj stála nemalé úsilí mnoha členů našeho oddílu, především bych vyzdvihl práci Jardy Hrubeše, Jirky Dvořáčka a Standy Prosy.

Přeborníkem náchodského regionu s právem startu na krajských přeborech se stal Karel GOMBARČÍK ml. z oddílu TJ Slovan Broumov. Druhé místo obsadil Tomáš DRAŽINOVSKÝ ze Sokola Bukovice. O třetí místo se podělili hráči Jiří SVOBODA (Jiskra Jaroměř) a Radek DUCHÁČ (Sokol Libchyně).

V kategorii čtyřher dominovala dvojice Antonín PTÁČEK (TTC Nové Město nad Metují) a Pavel BÁRTA (TJ Náchod), druhé místo obsadili Tomáš DRAŽINOVSKÝ a Jan ZMÁTLO (oba Sokol Bukovice) a na třetím místě byly dvojice Ondřej DAX a Jiří SVOBODA (oba Jiskra Jaroměř) společně s dvojicí Karel GOMBARČÍK a Jan ČEPELKA ze Slovanu Broumov.

Soutěže žen a mixy se pro neúčast hráček neuskutečnily (je to veliká škoda).

Poděkování za dobrou úroveň patří všem zúčastněným současně s týmem organizátorů a vrchnímu rozhodčímu Ladislavu Kozákovi.

Text a foto: Bohuslav Hrubý