VčBTM březen 2010

V sobotu 13. března 2010 se uskutečnil 6. východočeský bodovací turnaj mladšího žactva v českoskalické sokolovně. Zúčastnilo se jej 40 chlapců z 13 oddílů a 19 dívek z 10 oddílů. Turnaj se konal na osmi stolech, čtyři byly v herně stolního tenisu a čtyři na velkém sále sokolovny. Ředitelem turnaje byl Ing. Karel Staněk z domácího oddílu, vrchním rozhodčím Ladislav Kozák.

Vítězem kategorie mladších žáků  se stal Tomáš Hort (Sokol 2 Hradec Králové), na druhém místě stanul Karel Brát (Baník Rtyně v Podkr.) a třetí byli Michal Rubeš (KST Chrudim) a Dominik Bělohlávek (SK US Chrudim) - výsledková listina zde . V kategorii mladších žákyň zvítězila Aneta Doucková (SK Dobré), druhá byla Klára Tláskalová (Jiskra Jaroměř) a na třetím místě byly Lucie Drábková (TJ Stěžery) a Kamila Hlávková (SK Dobré) - výsledková listina zde.

Turnaj měl spád, je třeba  poděkovat organizátorům z našeho oddílu a vrchnímu rozhodčímu panu Kozákovi.