Žup. přeb. mládeže 2007

ŽUPNÍ  PŘEBORY  STARŠÍCH  ŽÁKŮ  A  DOROSTU  2007

Oddíl stolního tenisu Sokola Česká Skalice byl i letos v březnu pořadatelem „Župních přeborů“ mládeže. Bohužel, také letos se přeborů zúčastnili pouze hráči Sokola Jasenná a domácího oddílu, a to v kategorii starších žáků a žákyň. V kategorii dorostenců se žádný hráč ani hráčka neprezentovali.

Turnaj se konal 31. března 2007 a byl odehrán ve skupinách, každý s každým a výsledky jsou tyto: vítězkou turnaje a přebornicí župy se stala domácí hráčka Petra Měšťanová, před rovněž domácí Nikolou Markovou a Klárkou Tláskalovou ze Sokola Jasenná. Všechny tři hráčky měly po jedné porážce a o konečném pořadí rozhodoval poměr setů.

V kategorii starších žáků startovali pouze domácí hráči. Vítězem turnaje a přeborníkem župy se stal Jakub Správka před Tomášem Kuťákem a Ivošem Čáslavským. Všichni účastníci Župních přeborů obdrželi diplomy. Pořadatelé byli zklamáni malým zájmem sokolských jednot naší župy, ale věří, že v pořadí třetí přebory sokolské mládeže, které chtějí pořádat v roce 2008 již budou v tomto směru úspěšnější.

Za Sokol Česká Skalice Jaromír Špetla

Foto z přeborů zde