Topspin liga 2007

Hledat Fotogalerie

Odkazy na jiné  servery

Po lońském premiérovém ročníku se i letos koná tato soutěž družstev.

Do soutěže pořádané oddílem stolního tenisu Sokola Česká Skalice se přihlásilo 8 družstev z různých podniků a organizací českoskalicka. Základní část byla plánována do dvou hracích dnů, kdy prvé dva dny byla hrána základní kola a v druhých dvou hracích dnech se budou konat kola finálová. Přihlášená družstva byla rozlosována do dvou základních skupin, v nichž se utkala navzájem. Nejlepší dvě družstva ze skupin postoupila do 1. ligy a družstva zbylá do 2. ligy, kde se opět soupeři utkají každý s každým. V závěrečném hracím dnu budou vyhlášeni vítězové a budou odměněna nejlepší družstva a jednotlivci.

První soutěžní kolo se uskutečnilo 27. ledna 2007 - bližší údaje zde.

Druhé kolo proběhlo 11. února 2007 - blíže zde. Po skončení se družstva rozdělila podle výkonnosti do 1. a 2. ligy - podrobnosti.

První finálové kolo se bude hrát v sobotu 4. března 2007 (začátek v 8.30 hod). Zveme příznivce stolního tenisu - přijďte se podívat!

Kolo proběhlo v plánovaném termínu. Byli jsme svědky úporných bojů s velmi dobrou úrovní. Výsledky jsou zde.