Platex Veba Cup 2008

V neděli 14. září 2008 se konal v naší sokolovně 2. ročník turnaje Platex Veba Cup. Hrálo se celkem ne osmi stolech, čtyři v herně stolního tenisu a čtyři stoly byly na velkém sále. Celkem se zúčastnilo 59 borců, z toho 7 žen a 52 mužů. Turnaj byl vypsán do úrovně KP 2 aktuálního žebříčku. Jednalo se o předsezónní turnaj, který slouží k prověření výkonnosti. Průběh turnaje byl na vysoké úrovni, k vidění bylo mnoho výborných zápasů. Nejlepší obdrželi hodnotné věcné ceny. Je třeba poděkovat všem zúčastněným sponzorům, především pak podniku VEBA Broumov.

Výsledky:

Ženy

1. Tothová Nikola

2. Nováková Štěpánka

3. Albrechtová Renata

1. Toth Vlastimil

2. Cibor Pavel

3. Martin Petr

Pavelka Josef

Jak je vidno, v turnaji uspěla rodina Tothů, otec v mužích a dcera v ženách. Neztratili se ani naši zástupci, Štěpánka Nováková se umístila na pěkném druhém místě. Několik fotografií je zde.