BTM leden 2009

V neděli 18. ledna 2009 se uskutečnil 5. východočeský bodovací turnaj mladšího žactva v českoskalické sokolovně. Zúčastnilo se jej 36 chlapců a 24 dívek - prezence zde. Turnaj se konal na osmi stolech, čtyři byly v herně stolního tenisu a čtyři na velkém sále sokolovny. Ředitelem turnaje byl předseda oddílu Stanislav Prosa, vrchním rozhodčím Ladislav Kozák. Z domácího oddílu se zúčastnili 2 hráči ( Mathias Huaman a Daniel Postupa) a 3 hráčky (Petra Měšťanová, Klára Hamzová a Lenka Schimmerová) a vůbec se v turnaji neztratili, především děvčata - Schimmerová (9. - 12.), Hamzová a Měšťanová (5. - 8.).

Vítězem kategorie mladších žáků  se stal Martin Koblížek (Sokol 2 Hradec Králové), na druhém místě stanul Daniel Málek (Sokol 2 Hradec Králové) a třetí byli Tomáš Hort a Jakub Michek (oba KST Linea Chrudim). V kategorii mladších žákyň zvítězila Aneta Doucková (SK Dobré), druhá byla Kateřina Juklová (Lokomotiva Pardubice) a na třetím místě byly Darina Šlehobrová (SK Dobré) a Klára Tláskalová (Jiskra Jaroměř). Výsledková listina zde.

Turnaj měl spád, je třeba  poděkovat organizátorům z našeho oddílu a vrchnímu rozhodčímu panu Kozákovi.

V průběhu turnaje byly předány diplomy našim úspěšným hráčkám, které se umístily na třetím místě letošního krajského přeboru mladších žákyň. Gratulujeme!

Diplomy předával pan Ladislav Kozák (vlevo Petra Měšťanová, vpravo Klára Hamzová)

S oceněnými děvčaty Lenka Schimmerová (vpravo)

S úspěšnými hráčkami se nechal zvěčnit i jejich trenér pan Josef Jirman

Několik dalších fotografií z bodovacího turnaje je ve fotogalerii.